Гармата Малиновського і талісман Чигринський. Як наші футболісти виступають у Європі

apnews.com.ua

На минулих вихідних в чемпіонатах Європи відбулися чергові матчі, в яких взяли участь українські футболісти. APnews в одному матеріалі зібрав всі результати виступів українців в минулому турі. Андрій Ярмоленко, який вийшов в старті в попередньому матчі "Вест Хема" проти "Бернлі", на цей раз почав матч на лавці запасних. Проти "Норвіча" українець вийшов на 83-й хвилині, коли гра вже була зроблена. Антоніо до того моменту вже оформив покер, а ось Андрію результативними діями відзначитися не вдалося. Олександр Зінченко, своєю чергою, провів на полі 26 хвилин. Українець, втім, вийшов на заміну також при рахунку 0:4. За час, що залишився Зінченко зробив 47 дотиків до м'яча, віддав 35 точних пере