Жіноча збірна України виграла свій перший матч у кваліфікації хокейного ЧС

ukr.segodnya.ua

У неділю жіноча збірна України з хокею провела історичний перший поєдинок у кваліфікації чемпіонату світу. Команда, яку відродили в минулому році, вперше грає у відборі на першість світу. У Південній Африці наші хокеїстки з рахунком 3: 1 обіграла господарок турніру – команду ПАР.
Першу шайбу в історії ігор жіночої збірної України в матчах ЧС закинула Владислава Скащук на 13-й хвилині зустрічі. У кінцівці першого періоду команда ПАР змогла зрівняти рахунок – 1: 1. У другому періоді знову відзначилася нападаюча харківського клубу "Пантери" Скащук, після чого Дарина Цимиренко, що представляє київський клуб...