У здобутку армрестлерів Тернопільського «Інваспорту» одну золота, дві срібних та сім бронзових нагород Кубку України

ternopillive.com.ua

В Одесі завершився І-ий Кубок України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Учасниками його стали 66 спортсменів з 11 регіонів України.
Серед них і восьмеро представників Тернопільського центру «Інваспорт», які змагались у своїх нозологіях з інвалідністю, вагових категоріях, класах. Щодо результатів, серед спортсменів з вадами зору ARM 4 серед чоловіків у в/к 70 кг Забіла Микола виборов дві бронзових медалі – здобув третє місце і на ліву руку, і на праву руку; у в/к 70 кг Кузьо Степан на ліву руку посів 5 місце, на праву руку – 4 місце; у в/к 90 кг Юрійчук Сергій...