Динамо розтрощило Карпати завдяки хет-трику Циганкова

"Динамо" розтрощило "Карпати" завдяки хет-трику Циганкова

espreso.tv

У заключному матчі перед зимовою перервою Віктор Циганков відкрив рахунок на 28-й хвилині відмінним ударом зі штрафного у дев'ятку.
На початку другого тайму Циганков з передачі Микола Шапаренка збив вдруге та оформив дубль. До розгромного рахунок на 89-й хвилині довів сам Шапаренко. Крапку у матчі поставив Циганков, який забив свій третій гол та зробив хет-трик.
"Динамо" перемогло "Карпати" 3:0, набрало 38 очок та вийшло на друге місце у турнірній таблиці. Кияни на 2 пункти випереджають "Олександрію", яка має матч у запасі. Лідирує "Шахтар", який здобув 45 балів.