Українець Чумак завоював срібло чемпіонату світу з важкої атлетики

sport.unian.ua

Чумак завоював одразу три медалі чемпіонату світу, ставши 2-м у багатоборстві / Xsport
Дмитро Чумак став срібним призером у ваговій категорії до 102 кг, завоювавши для України перші медалі на чемпіонаті світу з важкої атлетики, який проходить в Ашхабаді (Туркменія).
У ваговій категорії до 102 кг український боксер - бронзовий призер ЧС-2015 - вважався одним з фаворитів, повідомляє
iSport
.
У першій вправі - ривку Чумак зафіксував вагу 176 кг і посів третє місце. У поштовху українець підняв 217 кг і взяв срібло. Чумак міг в останній спробі взяти 221 кг і претендувати на титул, але вага не підкорився