Де дивитися матч Хорватія - Англія

ukr.segodnya.ua

У п'ятницю, 12 жовтня, в Рієці на стадіоні "Руевіца" відбудеться поєдинок
Влітку команди перетнулися в півфіналі мундіалю. Британцям вдалося забити швидкий гол, на 5-ій хвилині відзначився Тріпп'єр. Однак розвинути свою перевагу вони не змогли. На 68-ій хвилині Перішич зрівняв рахунок, а в додатковий час, на 109-ій хвилині, Манджукич приніс хорватам перемогу.
У нинішньому турнірі команди зіграли по поєдинку з Іспанією. Англійці вдома поступилися – 1:2, а ось хорвати нищівно програли на виїзді – 0:6.
Букмекери про матч Хорватія – Англія. Очікується, що це буде поєдинок рівних команд. Мінімальні фаворити...