В.о. головного тренера ФК «Ужгород» Богдан Блавацький: «Ми вже стоїмо над прірвою»

1-tv.com.ua

Виконувач обов’язків головного тренера «Ужгорода» Богдан Блавацький прокоментував поєдинок 9 туру Першої ліги України з футболу, у якому закарпатська команда вдома зазнала поразки від тернопільської «Ниви» (0:2) «У першому таймі були два епізоди, де суддя мав призначати пенальті. Однозначно були фоли на Віктору Хомченку та Василю Пиняшку. Це одинадцятиметрові. Хлопці грали дисципліновано, наскільки пам’ятали установку на гру. У другому таймі «Ужгород» грає, на жаль, до першого пропущеного м’яча. Пропускаємо м’яч і розсипається все», – зазначив тренер. «Я нещодавно прочитав вислів Йохана Кройфа: «Дуже багато людей, які критикують: погано грають, неправильна тактика, не готові фізично, немає