Вінницькі спортсмени здобули низку нагород на Кубку світу та чемпіонаті Європи з універсального бою

ilikenews.com

Нещодавно в турецькому місті Мерсін пройшли Кубок світу та чемпіонат Європи з універсального бою серед різних вікових груп: дітей, юнаків та дівчат (14-15, 16-17 років), юніорів (18-20 років) та дорослих. Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 - Артем Зімін, Кирило Вербицький, а також Олексій Кірілов із КЗ ВОКДЮСШ досягли вражаючих результатів у змаганнях.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

На Кубку світу брали участь спортсмени з 32 країн - понад 400 учасників, а на чемпіонаті Європи змагалися представники з 22 країн, всього близько 250 спортсменів. За словами тренера Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Олега Бузовського, вінницька команда вирушила на ці змагання з метою здобути медалі і успішно досягла цієї мети.

На чемпіонаті Європи спортсмени завоювали такі нагороди:

Також успішно завершилися виступи на Кубку світу:

"Ми пишаємося нашими спортсменами! Вони щодня тренуються, щоб гідно представляти Вінницю та Україну на міжнародній арені. Висловлюємо подяку нашим ЗСУ за можливість спортсменам тренуватися та виступати," – зазначив тренер МДЮСШ №5.

Він додав, що збірна України, в складі якої виступали спортсмени з Вінниці, Хмельницької області, Одеси та Чернівців, посіла перше місце в загальнокомандному заліку.