Боротьба за чемпіонство вийшла на фінішну пряму: передостанній тур чемпіонату Волині з футзалу АДФ. Фоторепортаж

volynnews.com

Восьмий тур зимового чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ не відзначився сенсаційними результатами. Проте він нарешті виділив трьох претендентів на чемпіонство – «Четвертню», «ALL-PARTS» та «Тріумф Ярославичі». Лідирує «Четвертня», однак і «ALL-PARTS», і команда з Рівненщини мають по грі в запасі. Оскільки «медики» у минулому турі дещо сенсаційно розібралися з «Феніксом», тим самим позбавивши його шансів на чемпіонство, вони й у цьому матчі прагнули перемогти. Втім Ярославичі, які ще мають шанси стати чемпіонами, цього зробити не дали. «Тріумф» наколотив у ворота «медиків» дев’ять м’ячів, «ЕМД» зуміли відповісти лише чотирма, рахунок зустрічі 9:4. Відзначимо (13 голів у чемпіонаті), який розписався у воротах медиків шість разів та наблизився до найкращих бомбардирів турніру – з «ЕМД Волинь» (16 голів) та Гладуна з «ALL-PARTS» (17 голів). Команди влаштували справжню перестрілку. Рахунок відкрили рожищенці, але дублем вивів «самураїв» вперед. Щоправда, «Samyrai» традиційно розгубили свою перевагу, дозволивши «Альянсу» знову вирватися вперед. На 37 хвилині рахунок зрівняв, але на цій же хвилині знову вивів «Альянс» вперед та поставив крапку в матчі – 4:3. Один із найцікавіших матчів туру. «Фенікс» прагнув реабілітуватися за поразку в минулому турі та зберегти бодай теоритичні шанси у боротьбі за чемпіонство. Але лідер чемпіонату «Четвертня» також не збиралася втрачати очки. Команди влаштували веселу перестрілку – до 37 хвилини рахунок був нічийним (4:4). Однак голи двох Вадимів, та , в останні три хвилини дозволили «Четвертні» взяти три очки та зберегти перше місце у турнірній таблиці. Ще одна інтригуюча зустріч, яка збільшила шанси «ALL-PARTS» поборотися за чемпіонство. «Пивовари» втратили ці шанси ще у минулому турі. «ALL-PARTS» показали, хто є фаворитом зустрічі, відкривши рахунок на 9 хвилині зусиллями . До 30 хвилини вони наколотили у ворота «Земана» ще чотири м’ячі – дубль на рахунку найкращого бомбардира чемпіонату . «Пивовари» зуміли лише відповісти дублем у час, що залишався. Як підсумок – 5:2. Дві останні команди чемпіонату зіграли у веселий футзал, не думаючи про захист. Впродовж матчу команди почергово перебирали лідерство, але другу перемогу в сезоні святкував «Атлетік» – 7:5. Хет-трик за «Атлетік» на рахунку . Натомість «Сенкевичівка» ризикує взагалі залишитись без перемог цього сезону.