За крок до фінішу: «Кремінь» та «Ягуар» не змогли здолати «гірників»

telegraf.in.ua

У Горішніх Плавнях футбольний клуб «Гірник-Спорт-2» в рамках чемпіонату Полтавської області зіграв два матчі з кременчуцькими командами. У попередньому турі «Ягуар» зіграв у сусідньому місті. Цікаво, що плавнівці у цьому матчі були номінальними господарями. Як стало відомо «Телеграфу» «Ягуар» не зміг прийняти суперника вдома через неналежний стан стадіону «Нафтохімік». Голи: Якубовський Павло, 45 (0:1), Подрезан Олександр, 47 (0:2), Чернецький Данило, 52 (0:3), Якубовський Павло, 80 (0:4) «Гірник-Спорт-2» витримав тиск, який суперник створив протягом більшої частини першого тайму, а перед самою перервою Павло Якубовський відкрив рахунок – 1:0. Про це повідомляє пресслужба«Гірник-Спорт». На