Екстраліга: франківські “дракони” перемогли у Львові. ВІДЕО

ratusha.if.ua

Чергова серія “енергетичного” дербі відбулась на “Боско-Арені” у Львові. В дебюті матчу суперники обмінялись гострими нагодами – голкіпери обох команд продемонстрували майстерність після ударів Все ж на 14-ій хвилині “дракони” вийшли вперед. Кордоба на замасі прибрав захисника і невідпорно пробив у нижній кут – 0:1. До честі господарів, команда ДО ТЕМИ: Перша ліга. «Прикарпаття» відбирає очки у лідера. ФОТО/ВІДЕО Друга половина зустрічі розпочалась з випадів “Енергії”. І знову на перший план вийшла воротарська майстерність капітана “драконів” після пострілів На 33-ій хвилині гості забили втретє. Далі у Parimatch Екстра-лізі наступає двотижнева пауза, а свій наступний поєдинок “Ураган” прове