Туреччина за особистої підтримки президента Ердогана програла в Баку Уельсу: відеоогляд матчу Євро-2020

sport.fakty.ua

У середу, 16 червня, за 30-градусної спеуи в Баку стартувала програма другого туру чемпіонату Європи з футболу в квартеті А. Євро-2020. Група А. 2-й тур Туреччина — Уельс — 0:2 Голи: Ремзі (42), Робертс (90+5). На 61-й хвилині Бейл (Уельс) не реалізував пенальті. В історії протистояння Туреччини, У Баку, де підопічним Шенола Гюнеша була забезпечена солідна підтримка трибун (зокрема, в компанії президента Азербайджану Ільхама Алієва і глави УЄФА Александара Чеферіна за грою спостерігав президент Туреччини Реджеп Ердоган), суперники голепад влаштовувати не стали. Надто вже високою була ціна поєдинку. В кінці першого тайму результативну атаку провели британці. Після розкішного пасу Бейла півза