Англія помстилася Хорватії за чемпіонат світу в Росії: відеоогляд матчу Євро-2020

sport.fakty.ua

У неділю, 13 червня, збірні Англії та Хорватії розпочали на знаменитій арені «Уемблі», яка прийме обидва півфінали і фінал, програму матчів Євро-2020. Євро-2020. Група D. 1-й тур Англія — Хорватія — 1:0 Гол: Стерлінг (57). Зуб на Луку Модрича і компанію у англійців був ще з літа 2018-го, коли хорвати в півфіналі ЧС-2018 З тих пір Англія і Хорватія двічі перетиналися в Лізі націй: зустріч в Рієці завершилася внічию — 0:0, а в Лондоні британці виявилися сильнішими — 2:1. Ось і в цій грі букмекери вважали явним фаворитом підопічних Гарета Саутгейта. «Помсту» Англія розпочала з перших хвилин, але в двох епізодах гостей «Уемблі», заповненого на чверть, після небезпечних ударів Фодена і Філліпса