У Кубку Італії голкіпер спиною забив гол у власні ворота на останній хвилині матчу: відео

sport.24tv.ua

У четвер, 21 січня, Лаціо на власному полі приймав Парму у рамках 1/8 фіналу Кубка Італії. Автогол голкіпера гостей вирішив долю зустрічі. Лаціо першим відкрив рахунок у зустрічі завдяки голу головою від Пароло на 23-й хвилині. Перший тайм так і завершився мінімальною перемогою господарів 1:0, пише Це варто побачити Ближче до завершення поєдинку Парма повернулась у гру після позиційної атаки. Валентін скористався передачею з глибини поля, вийшовши сам на сам з голкіпером. Нападник витримав паузу та легко переграв воротаря Лаціо – 1:1. Основний час поєдинку мав завершитись нічиєю, якби не автогол від воротаря гостей Коломбі. Мурукі пробив головою після подачі з флангу – стійка врятувала воло