Каратисти із Черкащини вибороли нагороди на чемпіонаті України

vycherpno.ck.ua

Ювілейний ХХ Чемпіонат України з годзю – рю карате відбувся 16-17 жовтня у місті Одеса. За нагороди змагались 600 учасників з 16 областей України. Черкащину на змаганнях представляв 21 спортсмен. Збірній команді Черкаській області вдалось вибороти 15 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалей. Каратисти змагались у різних категоріях: - Ката годзю-рю : Анна Томіло здобула два перших місця;Андрій Мельник – ІІІ місце ;Ганна Ребедайло виборола два золота та одну бронзу;Людмила Ігнатюк – І та ІІ місце ;Юлія Силка — І та ІІ місце ; Галина Журавель — ІІІ місце. - Ката командне : Юлія Силка, Людмила Ігнатюк та Галина Журавель стали чемпіонками України. - Ірікумі-дзю: Матвій Ребедайло- І місце; Артем