Ліга Європи: «Колос» програв «Рієці» в екстратаймі

ua.krymr.com

«Колос» з Київської області програв хорватській «Рієці» в третьому раунді кваліфікації Ліги Європи з рахунком 2:0, повідомляє Радіо Свобода . В основний час команди м’ячів не забивали, тому довелося грати два екстратайми. На 102-й хвилині «Рієка» віддкрила рахунок, коли відзначився Жоау Есковал . На 116-й хвилині воротар «Колоса» Євген Волинець випустив м’яч з рук прямо на Сандро Куленовича . Той пробив по порожніх воротах, але м'яч зупинився на лінії. Звідти його проштовхнув у ворота Франко Адріяшевич – 2:0. У другому таймі футбольне поле стадіону у Рієці почало заливати дощем, з яким не могла впоратися дренажна система. Україну в єврокубках продовжують представляти донецький «Шахтар», яки