«Вольсбург» – «Десна» – 2:0: достойна гра проти досвідченого суперника

cheline.com.ua

Чернігівська «Десна» в історичному протистоянні у Лізі Європи в гостях програла німецькому «Вольсбургу» з рахунком 2:0. Сіверяни пропустили по голу в кожному з таймів від більш досвідчених опонентів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німці скасували пресконференцію Рябоконя Спочатку, на 15-й хвилині господарі відкрили рахунок у грі, після розіграшу кутового, а вже в доданий арбітром час німецька команда зуміла подвоїти свою перевагу. Слід зазначити, що з середини другого тайму деснянці грали у меншості – за два попередження був вилучений захисник чернігівської команди Йонас Тамм. Фото – ФК «Десна» Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv