Шлях до футбольної Європи для «Десни» закритий

bilahata.net

9 травня гостьова гра, останнього, двадцять шостого туру Чемпіонату України у вищій лізі проти ФК «Маріуполь», мала визначити долю чернігівської «Десни» в боротьбі за місце в єврокубках. Перемога в матчі давала чернігівським футболістам перепустку на євроарену. Та не судилося… В першому таймі футболісти «Десни» володіли перевагою і на 44-й хвилині вийшли вперед. На лівому фланзі Єгор Картушов скинув м’яч на Артема Сухоцького, той виконав навісну передачу в карний майданчик і Юхим Конопля головою, відправив м’яч у ворота маріупольців. На початку другого тайму азовці зрівняли рахунок. Олег Очеретько майстерним ударом в «дев’ятку» зробив рахунок 1:1. Через декілька хвилин, гравець «Десни» Андр