Маріуполь - Ворскла - 1:1: маріупольський клуб вийшов у Лігу Європи 1 234 567

Маріуполь - Ворскла - 1:1: маріупольський клуб вийшов у Лігу Європи

sport.unian.ua

ФК "Маріуполь"
У Маріуполі відбувся матч 31-го туру Прем'єр-ліги, в якому «Маріуполь» приймав «Ворсклу». Поєдинок завершився нічиєю - 1:1, повідомляє сайт УПЛ.
На 30-й хвилині форвард "Ворскли" Коломоєць відкрив рахунок у матчі з передачі Ребенка.
Гравець "Маріуполя" Тищенко зрівняв рахунок на початку другого тайму, зігравши на добиванні.
"Ворскла" набрала 46 очок, а "Маріуполь" - 38 балів.
"Маріуполь", слідом за "Ворсклою" і "Зорею", завоював право представляти Україну в Лізі Європи.