Федорко виграв чемпіонат світу з новим світовим рекордом! 1 234 567

Федорко виграв чемпіонат світу з новим світовим рекордом!

poltava365.com

У Мадриді стартував чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів. У перший же день змагань стрибунів у висоту за найвищі нагороди боровся і відомий полтавець Олег Федорко (вікова категорія 60+). В одній зі спроб Федорко показав результат 178 сантиметрів, на два сантиметри перевищивши власне світове досягнення, яке було
Так наш земляк став чемпіоном світу серед ветеранів та оновив світовий рекорд серед стрибунів у своїй віковій категорії. Призери змагань у Мадриді залишилися далеко позаду від фантастичної позначки Федорка!