Українська збірна отримала третє «золото» на Паралімпійських іграх 1 234 567

Українська збірна отримала третє «золото» на Паралімпійських іграх

mind.ua

Спортсмен української збірної Ігор Рептюх у третій день XII Паралімпійських ігор в Пхенчхані завоював третю золоту медаль і вивів національну збірну на третє місце в медальному заліку країн-учасниць, передає Інтерфакс.

Рептюх став паралімпійським чемпіоном у лижній гонці на 20 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату і приніс збірній України третю золоту медаль на XII Паралімпійських іграх в Пхенчхані.

Станом на ранок понеділка збірна України вже завоювала 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі і посідає третє місце в медальному заліку.