Світоліна не змогла пробитися в півфінал Australian Open 1 234 567

Світоліна не змогла пробитися в півфінал Australian Open

ipress.ua

Четверта ракетка світу українка Еліна Світоліна в 1/4 фіналу Australian Open несподівано в двох сетах поступилася бельгійці Еліз Мертенс.

Читати новину повністю

Поділитися новиною:

У суботу, 26 травня, стартує чемпіонат з міні-футболу у найвищому місцевому дивізіоні – Гранд-лізі Львова. Престижні...

galinfo.com.ua

Як «Ліон» у Києві завоював жіночий Кубок Чемпіонів  (ФОТОРЕПОРТАЖ) 1 234 567

Як «Ліон» у Києві завоював жіночий Кубок Чемпіонів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Рейнальда Педроса у додатковій 30-хвилинці розгромила німецький «Вольфсбург». Основний час чемпіонського...

Копитком – по народності: «Верес» повертається в Рівне

Президент «народного» клубу Богдан Копитко заявив, що в наступному...

golosno.com.ua

Паралімпійська легкоатлетична збірна України здобула на турнірі в Італії 4 "золота" та 5 "срібла" 1 234 567

Національна паралімпійська збірна команда України успішно виступила на міжнародному турнірі з легкої атлетики, що проходив в іта