«Мама, тато, я – велосипедна сім’я» — змагання в Малині 1 234 567

«Мама, тато, я – велосипедна сім’я» — змагання в Малині

infomalin.biz

«Мама, тато, я – велосипедна сім’я» стали заключним (четвертим) етапом міських сімейних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я

Читати новину повністю

Поділитися новиною:

Фото - ФК "Карпати" window.adb_site_type =...

fckarpaty.com.ua

Чотири медалі Кубку України з плавання в ластах – 2018 1 234 567

Чотири медалі Кубку України з плавання в ластах – 2018

З 17 по 20 лютого 2018 року в столичному палаці підводного спорту відбулися змагання фіналу Кубку України 2018 року з...

Ірина Меркушина розповіла, чому її донька без медалей на Олімпійських іграх 1 234 567

Ірина Меркушина розповіла, чому її донька без медалей на Олімпійських іграх

Мама відомої тернопільської біатлоністки Анастасії Меркушиної розповіла, чому спортсменка не показує високих...

realno.te.ua

Яскраву перемогу на професійному ринзі здобув відомий буковинський боксер Макс Продан (ФОТО) 1 234 567

span style=color: rgb(128, 0, 0);ТАК ТРИМАТИ! //span Чергову яскраву...

bukinfo.com.ua

Що відомо про Олександра Абраменка, новоспеченого олімпійського чемпіона 1 234 567

Що відомо про Олександра Абраменка, новоспеченого олімпійського чемпіона

В Пхенчхані відбувся фінал в чоловічому фрістайлі...

portal.lviv.ua

Буковинські спортсмени стали фіналістами Чемпіонату України з боксу 1 234 567

Буковинські спортсмени стали фіналістами Чемпіонату України з боксу

Боксери з Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк і Вадим Клим стали фіналістами чемпіонату України серед молоді, який триває у