Юна спортсменка з Дніпропетровщини виборола європейське "золото" з тхеквондо 1 234 567

Юна спортсменка з Дніпропетровщини виборола європейське "золото" з тхеквондо

dniprograd.org

У Туреччині завершився чотириденний клубний Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ. Спортсмени Дніпропетровщини підсумували змагання двома медалями. Із «золотом» повернулася Юліана Коржавіна із Кам’янського, «бронзу» здобув Євген Вовк із Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської облдержадміністрації.У турецькому Белеку фінішував клубний Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ. Гідно представила Україну Дніпропетровщина. У ваговій категорії до 59 кг чемпіонкою стала Юліана Коржавіна із Кам’янського. Спортсменка впевнено перемогла суперниць у чотирьох поєдинках – 14:7 (Туреччина), 19:7 (Казахстан), 15:1 (Туреччина) і 23:8 (Туреччина).