«Ліверпуль» — «Саутгемптон». Відеопрогноз Олександра Золотогорського 1 234 567

«Ліверпуль» — «Саутгемптон». Відеопрогноз Олександра Золотогорського

1927.kiev.ua

«Перший матч у Кубку ліги «Саутгемптон» і «Ліверпуль» зіграли з рахунком 1:0. Виграла команда Клода Пюеля. Зауважу, що обидві команди налаштовані вигравати цей трофей. Таке завдання в них стоїть. Вони вже дійшли до півфіналу. Обидві команди в першому матчі грали основними складами. Не берегли сили.«Ліверпуль», до того ж, — клуб, який найбільше серед усіх в історії вигравав саме Кубок англійської ліги. Це було сім разів. Коли інші лідери англійського футболу віддають перевагу іншим, можливо, більш престижним турнірам. «Ліверпуль» у Кубку англійської ліги грає до кінця. Отож я впевнений, що «Ліверпуль» намагатиметься виграти та пройти до фіналу. Та не до кінця впевнений, що йому це вдасться.Д