Перемога Динамо над Шахтарем, загострення боротьби за виживання: підсумки 27 туру УПЛ 1 234 567

Перемога "Динамо" над "Шахтарем", загострення боротьби за виживання: підсумки 27 туру УПЛ

24tv.ua

Маріуполь - Верес 2:0 Голи: Чурко, 3, Тотовицький, 61 Нереалізований пенальті: Карасюк, 85
Відкривав тур матч у Маріуполі, де однойменна команда бореться за попадання в єврокубки наступного сезону. У гості приїхав "Верес". Обидві команди після поділу на шістки не зуміли виграти жодного разу – у кожної команди по три поразки та одна нічия.
Цього разу першу перемогу здобув "Маріуполь". Вже на третій хвилині відзначився Чурко, який наважився на потужний удар здалеку. Подвоїли рахунок господарі вже у другому таймі, коли після навісу Тотовицький переграв захисника у повітрі і пробив головою.