Збірна України з футболу взяла "золото" на Паралімпіаді 1 234 567

Збірна України з футболу взяла "золото" на Паралімпіаді

day.kyiv.ua

Збірна України - переможець футбольного турніру 7х7 на 15 Літніх Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.
У фіналі наша команда обіграла Іран з рахунком 2:1, пише 112.ua.
Основний час зустрічі завершився з рахунком 1:1, а у додатковий час українці змогли вирвати перемогу.
Голи забивали Володимир Антонюк (26 хвилина), Мехді Джамалі (50 хвилина) та Артем Красильников (65 хвилина).
Церемонія закриття Паралімпійських ігор відбудеться 18 вересня. На цей момент Україна займає третє місце в медальному заліку, поступаючись Китаю і Великобританії.