Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
4 червня 2009 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 446
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Держава та суспільство Світ
Держава та суспільство (Світ) RSS 2.0


Google поховав Дмитра Медведєва!!!

04.06.2009 15:35    val.ua
За версією цієї системи, Медведєв помер в один день з Олегом Янковським.
Google поховав Дмитра Медведєва!!!

Увага: собака загризла дівчинку до смерті!!!

04.06.2009 15:35    val.ua
Німецька вівчарка накинулася на 8-річну Дарію Лаврову і перегризла їй горло.
Увага: собака загризла дівчинку до смерті!!!


Китай знає як лікувати свинячий грип!!!

04.06.2009 15:35    ukrinform.ua
Китайська фармацевтична фірма, уповноважена випускати вакцину проти грипу A/H1N1, отримала штами цього вірусу.
Китай знає як лікувати свинячий грип!!!

"Чорні ящики" французького авіалайнера знайшли?!

04.06.2009 15:35    ukrinform.ua
Пошуком "чорних ящиків" затонулого в Атлантичному океані аеробусу A330-200 займуться міні-субмарини.
"Чорні ящики" французького авіалайнера знайшли?!

Увага! Зміни у дорожніх знаках

04.06.2009 15:35    vmr.gov.ua
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 395 від 22 квітня 2009 рок "Про внесення змін до правил дорожнього руху" незабаром у Вінниці з'явиться ще одне нововведення у дорожніх знаках. Згідно з постановою додаткові обмеження швидкості руху можуть бути встановлені

У Запоріжжі депутати миють машини

04.06.2009 15:27    novy.tv
Жінки-депутатки Запорізьких міської та обласної рад сьогодні на авто-мийці мили машини всім бажаючим.

Мовні табори - це вже не ноу-хау для українських школярів

04.06.2009 15:27    novy.tv
Змусити дітей вчитися влітку. Але так, щоб поєднати корисне з приємним. Така замануха нових таборів.

Чи корисна та вода, яку ми споживаємо?

04.06.2009 15:27    novy.tv
Вода - одне з головних складових людського організму. Вчені радять випивати не менше 2-х літрів у день, а влітку для нормального самопочуття потрібно і того більше.

На НСК "Олімпійському" - день відкритих дверей

04.06.2009 15:27    novy.tv
Тепер їх щомісяця відкриватимуть на один день. Така воля Міністра молоді і спорту Юрія Павленка. Аби громадськість бачила - реконструкція на стадіоні, який прийматиме фінальний матч Євро 2012, триває і вдень, і вночі.

Вкрали на 60 гривень - можете сісти за грати

04.06.2009 15:27    novy.tv
У Верховній Раді внесли зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення.

Маршрут приміського потяга "Івано-Франківськ — Ворохта" продовжено до Рахова

04.06.2009 15:25    nashemisto.if.ua
У зв'язку з переходом на літній період змінено графік руху окремих поїздів станції Івано-Франківськ. Зокрема змінено розклад руху і приміських поїздів "Івано-Франківськ — Рахів" та "Івано-Франківськ — Ворохта". Маршрут останнього продовжено до...
Маршрут приміського потяга "Івано-Франківськ — Ворохта" продовжено до Рахова

Броварська продукція подорожчає

04.06.2009 15:25    nashemisto.if.ua
3 червня Верховна Рада України прийняла закон №4503 "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2009 р." та деякі інші закони України і підвищила ставку акцизного збору на...
Броварська продукція подорожчає

Новий грип охопив 66 країн, а це вже ознаки пандемії

04.06.2009 15:24    p-p.com.ua
Судячи з усього, Всесвітня організація охорони здоров'я найближчим часом оголосить епідемію пандемії.

Авто та холодильники подешевшають

04.06.2009 15:24    p-p.com.ua
Але у разі, якщо уряд таки відмінить надбавку до ввізного мита на автомобілі та холодильники.

Наркодилер думала, що жарт, а з'ясувалося, що реальний арешт

04.06.2009 15:24    p-p.com.ua
Правоохоронці затримали мешканку Донецька, яка у колі друзів святкувала свій День народження у знайомих з Ростовської області.

Тягнибок зі своєю "Свободою" закликає виходити на вулиці

04.06.2009 15:24    p-p.com.ua
Політика не влаштовує утворення широкої коаліції між Партією регіонів та Блоком Тимошенко.

Відтер до тюрми можна потрапити за крадіжку 60,5 гривень

04.06.2009 15:24    p-p.com.ua
Відповідний закон прийняла Верховна рада.

"Львівтеплоенерго" запевняє, що до 15 червня гарячу воду матимуть всі його споживачі

04.06.2009 15:23    v.lviv.ua
Львівтеплоенерго" повідомляє, що до 15 червня усім споживачам буде відновлено гаряче водопостачання, повідомляє прес-служба міської ради. Будинки під`єднуватимуть поступово, щоб 15 червня усі споживачі мали гарячу воду.Сьогодні залишається відновити подачу гарячої води в будинки Сихівського району та у 252 будинки

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... 24 »