Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
23 лютого 2008 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 618
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Держава та суспільство Світ
Держава та суспільство (Світ) RSS 2.0

"Такого ще не було!": УПА зірвало "свято 23 лютого" в Криму

23.02.2008 22:36    maidanua.org
ФОТОРЕПОРТАЖ. Вместо традиционных праздничных застолий в честь капитуляции "Красной Армии" перед немцами (февраль 1918) регионалы, коммунисты, прогрессивные и просто социалисты бросили все силы на борьбу с книгой про УПА


Мітинг з нагоди 90-ї річниці створення Радянської Армії "Не дамо Україні "вступити" в НАТО!"

23.02.2008 22:17    vip.lviv.ua
на площі біля Монументу Слави у Львові пройшов без ексцесів.У заході взяло участь близько 150 осіб, які представляли ЛОК КПУ, ЛОВ Партії регіонів, ЛОО Прогресивно-соціалістичної партії, ЛОО партії "Київська Русь", ЛОО партії "Відродження українського села" та низка громадських організацій.У результаті

Порядок надання у 2008 році допомоги при народженні дитини.

23.02.2008 22:17    vip.lviv.ua
При народженні двійнят на першу дитину виплачуватимуть 12 тис. грн., на другу - вже 25 тис. грн. Про це йдеться у прийнятій в п'ятницю Постанові Кабінету Міністрів України "Питання призначення і виплати допомоги сім'ям з дітьми", яка визначає порядок надання

Гра в хороших і не дуже: Луценко @ Ющенко

23.02.2008 22:16    otherside.com.ua
Пан міністр вирішив по своєму розрулити ситуацію зі скандалом по "пальчику" і, судячи з усього, остаточно визначився кому служити. Ну, природньо, і в першу чергу - його величності Закону, а в друге її величності - майбутньому Президентові України, а нині

Більшість закарпатців потребують доступного житла

23.02.2008 22:08    zakarpattya.net.ua
Лише близько 5 відсотків закарпатців, за офіційними підрахунками, можуть придбати житло за власні кошти. Ще майже така ж кількість - соціально незахищені верстви, про житло для яких мусить дбати держава. Решта ж закарпатців потребує доступного житла, дешевих кредитів чи пільгових
Більшість закарпатців потребують доступного житла

Чернігів. Український священик судиться з омбудсменом

23.02.2008 22:07    upi.org.ua
Священик Української православної церкви Московського патріархату Сергій Іваненко-Коленда звернувся у Деснянський райсуд Чернігова зі скаргою на бездіяльність Уповноваженої з прав людини Верховної ради України Ніни Карпачової. За словами священика, омбудсмен Карпачова не захистила його права у конфлікті з керівниками Чернігівської
Чернігів. Український священик судиться з омбудсменом

Народні та християнські свята. Прийшов Влас - з печі злазь!

23.02.2008 22:07    upi.org.ua
24 лютого - День Святого мученика Власа. Святого Власа вважали здавна вважали покровителем та захисником домашніх тварин. Одна з легенд розповідає, що він жив у ІV столітті, постійно наглядаючи за бідними людьми й лісовими звірами. Коли в нещасної вдови ненажерливий
Народні та християнські свята. Прийшов Влас - з печі злазь!

У Волинському національному університеті знайомляться з НАТО

23.02.2008 22:07    upi.org.ua
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки започатковано новий навчальний проект для студентів і вчителів щодо поглибленого знайомства з НАТО. Така новинка, впроваджена спільно з Міністерством освіти і науки України, розрахована не лише на студентів спеціальності "Міжнародні відносини", але й
У Волинському національному університеті знайомляться з НАТО

ТИ молодий та активний????

23.02.2008 21:53    fri.net.ua
ТИ молодий та активний, прагнеш стати справжнім лідером та дізнатися багато нової інформації - тоді заповнюй анкету, проходь відбір та навчайся у Школі молодого лідера.
ТИ молодий та активний????

Косовська проблема

23.02.2008 21:17    24news.in.ua
Путін розкритикував проголошення незалежності Косовом.
Косовська проблема

Юні захисники

23.02.2008 21:17    24news.in.ua
Міністр оборони зустрівся з кращими військовими курсантами.
Юні захисники

Зірвана презентація

23.02.2008 21:17    24news.in.ua
Презентацію книги останнього головнокомандувача УПА Василя Кука у Криму зірвали.
Зірвана презентація

Привітання для Президента

23.02.2008 21:17    24news.in.ua
Понад 500 листівок та телеграм надійшло на адресу Секретаріату з привітаннями для Віктора Ющенка.
Привітання для Президента

Проросійськи сили зірвали презентацію книги Василя Кука

23.02.2008 21:16    intv-inter.net
Активісти проросійських сил в Сімферополі зірвали презентацію книги останнього головного командира УПА Василя Кука...
Проросійськи сили зірвали презентацію книги Василя Кука

Єхануров пропонує Росії колективну безпеку