Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
2 жовтня 2008 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 440
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Держава та суспільство Політика Світ
Політика (Світ) RSS 2.0

Новий керівник закарпатської "Просвіти" боротиметься з "мадяронством" та сепаратизмом

02.10.2008 23:57    zaxid.net
Нещодавно в Ужгороді відбулася звітно-виборча конференція Закарпатського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка. В конференції взяли участь просвітяни з майже всіх районів області. Про це повідомила ZAXID.NET прес-служба Закарпатської "Просвіти".


Злочином назвав Путін дії України під час конфлікту в Грузії

02.10.2008 23:56    zaxid.net
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін назвав дії України під час конфліктів у Грузії злочином і заявив, що людина, яка приймала в Україні рішення про постачання озброєнь у Тбілісі, злочинець. Про це він заявив на прес-конференції з прем'єром України Юлією Тимошенко, -

Чому Чорновіл виходить з Партії регіонів

02.10.2008 20:01    unian.net
Це емоції, втома, просто осінній настрій... Я проситиму, аби він не поспішав з таким рішенням... Це трагедія його вибору, а не трагедія партії... Коментарі з ПР
Чому Чорновіл виходить з Партії регіонів


Доля демократичної коаліції - в руках Литвина?

02.10.2008 20:00    unian.net
Традиційно демократи об'єднуються перед розстрілом - або ж перед розпуском парламенту. Так сталося і 2 жовтня в українському парламенті...
Доля демократичної коаліції - в руках Литвина?

"Литвинівці" не підтримали "БЮТ" та "НУ-НС"

02.10.2008 19:59    reporter.novy.tv
Пригода з літаками - тепер головна тема кулуарних розмов у Парламенті. Депутати навіть забули про свої суперечки.
"Литвинівці" не підтримали "БЮТ" та "НУ-НС"

Леді Ю летітиме до Москви на маленькій "Сесні"

02.10.2008 19:59    reporter.novy.tv
Президент забрав у Прем'єра літак. Вона через це ледь не зірвала газові переговори у Москві.
Леді Ю летітиме до Москви на маленькій "Сесні"

Тимошенко вже четверту годину розмовляє з Путіним тет-а-тет

02.10.2008 19:59    unian.net
Делегації ще не розпочали переговори...
Тимошенко вже четверту годину розмовляє з Путіним тет-а-тет

Завтра Президент зможе розпустити Парламент - коаліції ще немає

02.10.2008 19:59    reporter.novy.tv
Депутати сьогодні увесь день для Президента старалися. "БЮТ" і "НУ-НС" нарешті склали разом парламентський порядок денний.
Завтра Президент зможе розпустити Парламент - коаліції ще немає

Тимошенко втратила довіру Президента

02.10.2008 19:59    reporter.novy.tv
Віктор Ющенко без пригод дістався Прем'єрчиним літаком Львова. Мовив слово на економічному форумі. А потім відповідав на питання.
Тимошенко втратила довіру Президента

Путін зустрів Тимошенко не дуже приязно

02.10.2008 19:58    reporter.novy.tv
Після усіх ранкових випробувань Прем'єр до Москви таки долетіла, у неї ж місія важлива - зима на носі, треба газ.
Путін зустрів Тимошенко не дуже приязно

Президент та Прем'єр сьогодні вранці не поділили... літак

02.10.2008 19:58    reporter.novy.tv
Нові правила української політики - хто раніше встав, тому і капці.
Президент та Прем'єр сьогодні вранці не поділили... літак

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 »