Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
22 липня 2009 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 443
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Культура та мистецтво Музика Світ
Музика (Світ) RSS 2.0

Мумий Тролль отдал свою студию начинающим музыкантам

22.07.2009 22:38    myradio.com.ua
Российская рок-группа "Мумий Тролль" выступила с инициативой, в рамках которой окажет помощь начинающим коллективам и артистам.
Мумий Тролль отдал свою студию начинающим музыкантам


"Новую волну 2009" откроет группа "Roxette"

22.07.2009 22:38    myradio.com.ua
Специальным гостем открытия фестиваля станет легендарный шведский коллектив Roxette, ну а на закрытии выступит сама Lisa Stansfield!
"Новую волну 2009" откроет группа "Roxette"

"Живой" альбом БГ+ 2009 "Зомбияйц"

22.07.2009 22:38    myradio.com.ua
Этим альбомом открывается давно обещанная серия релизов ранее не издававшихся уникальных живых концертов "Аквариума" разных лет.
"Живой" альбом БГ+ 2009 "Зомбияйц"

Фронтмен Radiohead Том Йорк споет для "Сумерек"

22.07.2009 21:35    myradio.com.ua
Фронтмен Radiohead Том Йорк, а также Kings of Leon могут записать песни для саундтрека к "Новолунию" — второму фильму по мелодраматической вампирской франшизе "Сумерки".
Фронтмен Radiohead Том Йорк споет для "Сумерек"


Бритни Спирс собрала полный "Олимпийский"

22.07.2009 20:34    myradio.com.ua
Бритни Спирс впервые выступила в Москве - она представила в "Олимпийском" свое новое шоу.
Бритни Спирс собрала полный "Олимпийский"

Вокалиста Oasis забросали стаканами с пивом на концерте

22.07.2009 20:34    myradio.com.ua
Вокалист Oasis Лиам Галлахер прервал концерт группы в Лондоне после того, как несколько посетителей бросили в него пластиковые стаканы с пивом.
Вокалиста Oasis забросали стаканами с пивом на концерте

Подільські Шешори перетворилися на АртПоле (частина 1)

22.07.2009 20:34    myradio.com.ua
То саме місце - той самий час... Але щось таки змінилося?
Подільські Шешори перетворилися на АртПоле (частина 1)

Ученый из США изобрел вечный DVD

22.07.2009 20:34    myradio.com.ua
Американская компания разработала DVD, гарантирующий сохранность данных в течение тысячелетий.
Ученый из США изобрел вечный DVD

Скелі (Олександр Банашко / Безодня )

22.07.2009 18:27    pisni.org.ua
Тримаючи в руках своє обличчя, Відчуваєш свою душу менш самотню, Завмирає образ повноцінних емоцій, Затерпає постать, так я хочу. Знаєш, посмішка твоя гріє, Мов світло ясне бачу, На завтра відкладаю мрію І як завжди бажаю вдачі... Приспів: Розбивай свої скелі!

Сила води (Олександр Банашко / Безодня )

22.07.2009 18:27    pisni.org.ua
Я потрапляю в твої кордони І завмираю, Я уявляю наше майбутнє, Його точно знаю. Ти так помітно сумуєш, Разом з тим квітнеш. Я зачекаю, тобі довіряю, Ти тільки кликнеш... Ми лишили всіх тоді, Нас тримає сила води! Приспів: Прошу в

Безодня (Олександр Банашко / Безодня )

22.07.2009 18:27    pisni.org.ua
Темно на землі, знищено усе, Місяць на човні світло нам несе І моїх думок загубилась ціль, Кров, наче струмок, відчуваю біль. Загубив себе, загублю і вас, Так, ця біль мине, потрібен тільки час, Загадкова гра, дізнаєшся сьогодні: Правил в ній

Не забувай (Олександр Банашко / Безодня )

22.07.2009 18:27    pisni.org.ua
Уявляв тебе зовсім не такою, Як ти є І з'явилась так миттєво, Посміхнулась лиш, Вмить я зрозумів, що це моє І говориш так чуттєво. Приспів: Не забувай мого обличчя! Доле моя, я тебе кличу! Запам'ятай ці хвилини! І мене ніщо

Затопила, закурила сирими дровами (народна пісня)

22.07.2009 18:08    pisni.org.ua
Затопила, закурила сирими дровами, Нігде вийти погуляти та за ворогами. А я тиї сирі дрова та й порозкидаю, Сама піду до корчомки, на злість погуляю. Мила хату, мила сіни та й засміялась, Вийшла мати воду брати тай догадалась. "Скажи, скажи,

Ой ти, коню, сивий коню (народна пісня)

22.07.2009 18:08    pisni.org.ua
Ой ти, коню, сивий коню, Де зелена нива? Біжи, біжи, сивий коню, | (2) Де дівчина мила. | (2) Біжи, біжи, сивий коню, Від брами до брами. Чи не вийде дівчинонька | (2) З чорними бровами. | (2) Ой не

Ні, я не хворий (Олександр Банашко / Безодня )

22.07.2009 18:08    pisni.org.ua
Ненавидиш мої візерунки - Я спалив їх у навмисній тиші. Мрієш про поцілунки... Відкриваються очі у майбутні сни, Заплановані ночі зупиняєм ми. Приспів: Ні! Я не хворий. Ні! Не прозорий. Не намагайся допомогти. Ні! Я не плачу. Ні! Не пробачу

Раніше (Олександр Банашко / Безодня )

22.07.2009 18:08    pisni.org.ua
Відкриєш мою книгу, поглянь на ці малюнки, В них віддзеркалюються тимчасові візерунки, Впадеш у файні барви і віднайдеш свій колір, Згадаєм наші ті роки, вони ж твої. А знаєш, не ховай свою старість! Як казав мій знайомий: "все перейде в

Смертельна зброя (Володимир Стародуб / Безодня )

22.07.2009 18:08    pisni.org.ua
Ти необхідна, Але, на жаль, не для життя Смертельна зброя, Що викликає почуття. Значну частину Свого нікчемного буття Я все віддам, Щоб увійти у забуття, забуття! Приспів: Це не потрібно тобі! Це не потрібно мені! Ми загубили себе У цій

Маленькая сенсация: угадыватель мелодий!

22.07.2009 18:06    myradio.com.ua
Если сказать "Ритмотеке" "пам-пам-пам пам-пам парам", она ответит, что это "Smoke On The Water".
Маленькая сенсация: угадыватель мелодий!

Маяло житечко, маяло (народна пісня)

22.07.2009 17:31    pisni.org.ua
Маяло житечко, маяло, Поки на ниві стояло. А тепер не буде маяти, буде в копойках стояти. "До краю , женчики, до краю, Вам пиріжечків я накраю". "Нам вечеройка не мила, Широка нива втомила. Ой не так нива, як снопи, Що

Ой на горі зацвіли ожинки (народна пісня)

22.07.2009 17:31    pisni.org.ua
Ой на горі зацвіли ожинки, В нашого господаря дожинки. Ой до межі, женчики, до межі, Розчинені пироженьки у діжі. Ой жніте, женчики, до краю, На вечерю бохінчика покраю.

1 | 2 »