Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
26 червня 2009 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 446
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Культура та мистецтво Музика Світ
Музика (Світ) RSS 2.0

Исчез врач Майкла Джексона, который делал ему инъекции

26.06.2009 22:27    myradio.com.ua
Доктор, которого ищет полиция, жил в доме поп-идола и ежедневно делал ему инъекции наркотика, схожего с морфием.
Исчез врач Майкла Джексона, который делал ему инъекции


Журнал "Classic Rock" объявил номинантов на свою премию

26.06.2009 22:27    myradio.com.ua
Музыкальный журнал "Classic Rock" объявил номинантов на получение учрежденной изданием премии "Classic Rock Roll Of Honour" в шести категориях с открытым голосованием.
Журнал "Classic Rock" объявил номинантов на свою премию

Обнародована запись звонка в 911 из дома Майкла Джексона

26.06.2009 22:27    myradio.com.ua
Интернет-портал TMZ.com обнародовал аудиозапись звонка в службу 911, сделанного из дома Майкла Джексона после того, как популярному певцу стало плохо.
Обнародована запись звонка в 911 из дома Майкла Джексона

Найближчі концерти Yoki на кінець червня

26.06.2009 19:04    myradio.com.ua
Стали відомі подробиці щодо концертів Yoki в Росії.
Найближчі концерти Yoki на кінець червня


Майкл Джексон умер в долгах

26.06.2009 16:08    myradio.com.ua
Поп-король Майкл Джексон, скончавшийся минувшей ночью, оставил своим наследникам огромные долги. Как пишет американская газета The Wall Street Journal, они составляют порядка $0,5 млрд.
Майкл Джексон умер в долгах

Смерть Майкла Джексона: відійшла ціла епоха сучасної музики

26.06.2009 15:36    unian.net
Ніна Матвієнко: Я запалю йому свічечку... Рибчинський: Він завжди залишався великою дитиною... Кузьма: Він був мегалюдиною... Скрипка: Поп-музика для мене закінчилася...
Смерть Майкла Джексона: відійшла ціла епоха сучасної музики

Україна і Кіпр віднині партнери

26.06.2009 15:36    unian.net
Країни підписали угоду про співпрацю в галузі культури і туризму

Завтра - "Країна Мрій"

26.06.2009 15:36    unian.net
Етно-фестиваль відбудеться вшосте

Серце (ІншІ / ІншІ )

26.06.2009 14:30    pisni.org.ua
Бийся, розбивайся, серце моє! Бийся, розбивайся, серце моє! Бийся, розбивайся, серце моє! Бийся, розбивайся, коли так стає! Приспів: Бийся, розбивайся, серце моє, моє! Бийся, розбивайся, коли так стає, стає! Я не можу жити більше так, так! Мабуть треба стати, як

Киркоров: В смерти Джексона виноваты журналисты, артисты и обыватели

26.06.2009 13:58    myradio.com.ua
Его сердце - оно просто не выдержало, потому что общество сделало все, чтобы уничтожить его", - сказал Киркоров РИА Новости.
Киркоров: В смерти Джексона виноваты журналисты, артисты и обыватели

Приходько і Лободу внесли до чорного списку

26.06.2009 13:58    myradio.com.ua
На репертуар Світлани Лободи і Насті Приходько наклали табу, а пісні Меладзе можна було співати тільки тим, хто "впевнений у своїх вокальних здібностях".
Приходько і Лободу внесли до чорного списку

В октябре в Киев приедут The Prodigy

26.06.2009 13:58    myradio.com.ua
Известно, что это будет уже третий концерт The Prodigy в Украине.
В октябре в Киев приедут The Prodigy

Согдиана проведет отпуск в Европе

26.06.2009 13:58    myradio.com.ua
Певица впервые за два года собирается в отпуск.
Согдиана проведет отпуск в Европе

Ночі нема (ІншІ / ІншІ )

26.06.2009 13:45    pisni.org.ua
Ночі нема... Світла нема... Зорі ясні в небі сіяють... Думки одні: Разом у сні, Слово твоє мене зберігає... Руки твої В моїх руках, Разом завжди в наших серцях! Я... Без тебе ні дня не проживу я, В твоїх руках усе

Інші люди (ІншІ / ІншІ )

26.06.2009 13:45    pisni.org.ua
Чи довго нам з тобою чекати, Коли вже люди не будуть вмирати? Не буде біль, не буде лиха? Природа довкола спокійна і тиха. І всім на щодень цього вистачає, Хвороб нема і смутку немає, І люди всміхаються знову і знов,

Самотня (ІншІ / ІншІ )

26.06.2009 13:45    pisni.org.ua
Вона ходить самотня, Самотня і одна, Можливо, хтось нам скаже: "В чому провинилась весна?" Вона нічого не знає І ходить собі сама, Вона на ніч випиває Келих холодного вина. | (2) Через вікно вона бачить Прибульця з іншого сна, Що

Зоря (ІншІ / ІншІ )

26.06.2009 13:45    pisni.org.ua
Невпинно лине час, Він рахує наші кроки життя, Він дає нам можливість іти, Щоб для себе зустріти її. Приспів: Горить твоя зоря! Дорога - це життя! Вона... Дай, Боже, сил Не скоритись, а далі піти, Подолати труднощі й біль, Щоб

Крила (ІншІ / ІншІ )

26.06.2009 13:45    pisni.org.ua
Захотіла - відлетіла І зламала ти мої крила. Захотіла - залишила Так, що ледве мене не вбила! Приспів: Я себе питаю: "Чому не знаю? Чому не знаю я?" Я себе питаю: "Чому не знаю, не знаю я?" Не знаю я!

Экс-менеджер Джексона: в смерти певца виноваты врачи-шарлатаны

26.06.2009 12:46    myradio.com.ua
Личные врачи виновны в смерти Майкла Джексона. Такое мнение высказал бывший менеджер певца Тарек бен Амар.
Экс-менеджер Джексона: в смерти певца виноваты врачи-шарлатаны

В Москве выступит Сьюзан Вега

26.06.2009 12:46    myradio.com.ua
В Москве с единственным концертом выступит известная американская певица Сьюзан Вега.
В Москве выступит Сьюзан Вега

1 | 2 »