Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
18 червня 2009 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 446
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Культура та мистецтво Музика Світ
Музика (Світ) RSS 2.0

Театр ім. Марії Заньковецької / репертуар на Липень 2009

18.06.2009 16:08    myrelax.com.ua
У липні театр презентує прем'єру "Криза" - смішна трагедія на 2 дії за поставновою Ореста Огородника. Люди, сім'ї, родини, гроші, багатство, маєтки, посмішки, цілунки, компліменти, сварки, ворожнеча, проблеми, - йдемо до цілі, якої не бачимо, бо вона - примарна. Минаємо
Театр ім. Марії Заньковецької / репертуар на Липень 2009


Rock-n-Roll: Хронограф - 16 июня

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
2002-го года "A Little Less Conversation" Элвиса Пресли (Elvis Presley) вновь возглавил чарт - на этот раз благодаря диджею Junkie XL, обработавшему песню в новом формате.
Rock-n-Roll: Хронограф - 16 июня

Best Of Old - Хронограф 18 июня

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
1942 родился Пол Маккартни, 1983 Yello выпустили первый "трехмерный" диск
Best Of Old - Хронограф 18 июня

Альбом Gorchitza выйдет в Польше

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
Gorchitza Live Project от Николаева до покорения Польши
Альбом Gorchitza выйдет в Польше


Мэрайя Кэри вживается в роль 'Плохого ангела'

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
Поп-дива Мэрайя Кэри (Mariah Carey) готовится порадовать своих почитателей новым альбомом.
Мэрайя Кэри вживается в роль 'Плохого ангела'

Прем'єра відео: Проти Ночі - Жити тобою

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
Повітря вже насичується ароматом літніх трав та квітів...
Прем'єра відео: Проти Ночі - Жити тобою

Rock-n-Roll: Хронограф - 18 июня

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
1942-го года в Ливерпуле родился Пол Маккартни (Paul McCartney), экс-басист The Beatles и автор ряда нетленок.
Rock-n-Roll: Хронограф - 18 июня

Мэрайя Кэри посвятила новую песню Эминему

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
Мэрайя Кэри выпустила сингл "Obsessed", который войдет в ее новый альбом "Memoirs of An Imperfect Angel".
Мэрайя Кэри посвятила новую песню Эминему

Міжнародний фестиваль "АРТПОЛЕ 2009. Звуки/дії в просторі"

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
12-18 липня, Воробіївка, Немирівський р-н, Вінницька обл.
Міжнародний фестиваль "АРТПОЛЕ 2009. Звуки/дії в просторі"

Жил-был на свете Антон Городецкий...

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
Обновления на формате "Музыка кино"
Жил-был на свете Антон Городецкий...

Присвята Ігорю Пелиху

18.06.2009 14:50    myradio.com.ua
Мотор'ролла готує пісню-присвяту відомому телеведучому, "головному галопнику України", а для самого гурту - просто другові - Ігорю Пелиху.
Присвята Ігорю Пелиху

Контрабас - Контрабас (2008)

18.06.2009 09:59    hurtom.com
Контрабас - україномовний акустичний гурт із Полтави. Така назва зовсім не означає, що серед музикантів є контрабасист. Це скоріше філософія, ніж музичний інструмент. Контрабас - це символ акустичної музики, це те, що поєднує в собі мінімум нот і максимум ритму.
Контрабас - Контрабас (2008)

Стартовал новый формат "Рок Музыка"!

18.06.2009 08:22    myradio.com.ua
Если вам не очень нравится прыгать с одного рок-формата на другой, то, возможно, здесь, на нашем новом формате "Рок Музыка" вы найдете всё что нужно сразу.
Стартовал новый формат "Рок Музыка"!

У мадам Тюссо появится еще один Джексон

18.06.2009 08:22    myradio.com.ua
В Музее мадам Тюссо появится 13-я по счету фигура Майкла Джексона.
У мадам Тюссо появится еще один Джексон

Ексклюзивно!!! XS: головне, щоб у дівчат не було силіконового мозку!

18.06.2009 08:22    myradio.com.ua
Відомий сексуальний гурт "XS" не схожі на інші жіночі колективи, хоча б тим, що вміють співати.
Ексклюзивно!!! XS: головне, щоб у дівчат не було силіконового мозку!

Сосед Рианны подал на нее в суд

18.06.2009 08:22    myradio.com.ua
Рианна вторглась в частную жизнь соседей
Сосед Рианны подал на нее в суд

Blink-182 записали первую песню за пять лет

18.06.2009 08:22    myradio.com.ua
Blink-182 практически закончила работу над новой песней
Blink-182 записали первую песню за пять лет

Theatrе Of Tragedy завершают работу над новым альбомом

18.06.2009 08:22    myradio.com.ua
Forever Is The World" увидит свет в сентябре.
Theatrе Of Tragedy завершают работу над новым альбомом

1