Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
7 жовтня 2009 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 446
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Знайомства Чоловіки Світ
Чоловіки (Світ) RSS 2.0

sade, 19, Азербайджан

07.10.2009 22:18    dating-ru.co.cc
Шукаю: Жінка (від 18 до 99 років)
sade, 19, Азербайджан


Nasif, 21, Азербайджан

07.10.2009 22:18    dating-ru.co.cc
Шукаю: Жінка (від 18 до 22 років)
Nasif, 21, Азербайджан

Denis, 30, Беларусь

07.10.2009 21:42    bigzon.com
Про мене Інформація для цього розділу не вказана Персональна інформація Ім'я: Denis Дата народження: 14 Лютого 1979 Стать: Чоловік Шукаю: Жінка (від 18 до 35 років) Для: Дружба і спілкування , Браку, створення сім'ї , Романа , Ділового спілкування ,
Denis, 30, Беларусь

atakan, 25, Турция

07.10.2009 15:31    bigzon.com
Про мене Інформація для цього розділу не вказана Персональна інформація Ім'я: atakan Дата народження: 15 Травня 1984 Стать: Чоловік Шукаю: Жінка (від 18 до 27 років) Для: Дружба і спілкування , Браку, створення сім'ї , Романа , Ділового спілкування ,
atakan, 25, Турция


Dima, 26, Украина

07.10.2009 14:48    dating-ru.co.cc
Шукаю: Жінка (від 18 до 99 років)
Dima, 26, Украина

Lesha, 18, Украина

07.10.2009 13:37    bigzon.com
Про мене Інформація для цього розділу не вказана Персональна інформація Ім'я: Lesha Дата народження: 20 Листопада 1990 Стать: Чоловік Шукаю: Жінка (від 18 до 21 років) Для: Любов, стосунки , Регулярного сексу удвох , Віртуального сексу Країна: Украина Регіон: Одесская
Lesha, 18, Украина

dontgetin, 38, Польша

07.10.2009 12:03    bigzon.com
Про мене Інформація для цього розділу не вказана Персональна інформація Ім'я: dontgetin Дата народження: 8 Грудня 1970 Стать: Чоловік Шукаю: Жінка (від 24 до 30 років) Для: Браку, створення сім'ї Країна: Польша Регіон: Люблинское Місто: Люблин Мій типаж Вага: 70
dontgetin, 38, Польша

dave john wastinton, 41, США

07.10.2009 12:03    bigzon.com
Про мене i am a honest loving caring daring decent man thats the way i see myself...i can say i am kind-hearted,considerate and also open minded even understanding i want a loyal self-confident,trust-worthy and down to earth person.. who love
dave john wastinton, 41, США

George Vakis, 37, Греция

07.10.2009 12:02    bigzon.com
Про мене Інформація для цього розділу не вказана Персональна інформація Ім'я: George Vakis Дата народження: 23 Жовтня 1972 Стать: Чоловік Шукаю: Жінка (від 18 до 99 років) Для: Дружба і спілкування , Браку, створення сім'ї , Романа , Ділового спілкування
George Vakis, 37, Греция

Anton, 24, Россия

07.10.2009 10:43    bigzon.com
Про мене мерзкий характер. спокойный. Провожу много времени за компом. Много умею чего делать, но лень (надо найти подход, чтоб я услышал чего надо сделать и чтоб я начал это делать). Если я начал что-то делать то доделываю до конца.
Anton, 24, Россия

Jamie, 32, Великобритания

07.10.2009 10:43    bigzon.com
Про мене Інформація для цього розділу не вказана Персональна інформація Ім'я: Jamie Дата народження: 19 Січня 1977 Стать: Чоловік Шукаю: Жінка (від 18 до 99 років) Для: Дружба і спілкування , Браку, створення сім'ї , Романа , Ділового спілкування ,
Jamie, 32, Великобритания

1 | 2 | 3 »