Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
17 квітня 2008 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 636
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Держава та суспільство Засоби масової інформації Світ
Засоби масової інформації (Світ) RSS 2.0

Роберт де Ніро стане вдівцем

17.04.2008 23:49    intv-inter.net
Стрічку назвали сольним виступом маестро італійського кіно Марчелло Мастроянні...
Роберт де Ніро стане вдівцем


Помер легендарний футбольний тренер Віктор Носов

17.04.2008 23:49    intv-inter.net
Минулого тижня 67-річний фахівець був прооперований у зв'язку з проблемами серця...
Помер легендарний футбольний тренер Віктор Носов

Еді Мерфі "закрутив" новий роман

17.04.2008 23:49    intv-inter.net
Він таємно зустрічається з офіціанткою...
Еді Мерфі "закрутив" новий роман

Жінка-дайвер вперше занурилася на рекордну глибину

17.04.2008 23:49    intv-inter.net
Рекордсменкою стала росіянка Оксана Істратова...
Жінка-дайвер вперше занурилася на рекордну глибину


Учені знайшли диво-пігулки від прищів

17.04.2008 23:49    intv-inter.net
Сам препарат, називається SMTD002...
Учені знайшли диво-пігулки від прищів

Шевченко підписав з "Челсі" новий контракт

17.04.2008 23:49    intv-inter.net
Раніше повідомлялося, що Андрій Шевченко має намір залишити лондонський "Челсі" після закінчення сезону...
Шевченко підписав з "Челсі" новий контракт

Чудо! Ющенко прозрів!

17.04.2008 23:49    intv-inter.net
Президент порівняв Балогу з сантехніком и пообіцяв зв'язати депутатів ланцюгами...
Чудо! Ющенко прозрів!

Обама бідніший за Клінтонів?

17.04.2008 23:48    intv-inter.net
Такі цифри фігурують у податковій декларації Барака Обами...
Обама бідніший за Клінтонів?

Ющенко відзначив заслуги Анджея Вайди

17.04.2008 23:48    intv-inter.net
В рамках фестивалю Дні польського кіно демонструвалася стрічка Анджея Вайди "Катинь"...
Ющенко відзначив заслуги Анджея Вайди

"Дешеві авіалінії" літатимуть Україною за 79 гривень

17.04.2008 23:48    intv-inter.net
Угорський low-cost авіаперевізник Wizz Air з липня почне здійснюватиме внутрішні авіаперевезення...
"Дешеві авіалінії" літатимуть Україною за 79 гривень

ВН: Сигнал до відплиття

17.04.2008 23:45    novynar.com.ua
Україна нагадала Росії про виведення Чорноморського флоту, повідомляє Время новостей
ВН: Сигнал до відплиття

НГ: Воля народу і немовлята на сніданок

17.04.2008 23:45    novynar.com.ua
Тимошенко пообіцяла в Страсбурзі не вступати до НАТО без згоди громадян і відкинула звинувачення в утиску нацменшин, пише Независимая газета
НГ: Воля народу і немовлята на сніданок

У Пакистані через озброєнні зіткнення загинули 6 людей.

17.04.2008 20:46    rbc.ua
На північному заході Пакистану поблизу р. Пешавар в результаті низки озброєних зіткнень між місцевими жителями і бойовиками-ісламізмом загинули 6 людей, ще 20 поранені, передає Associated Press. Ініціаторами конфлікту виступили члени радикального ісламського угрупування "Лашкар-е-Ісламі" ("Армія ісламу"), метою якого є зміцнення

В.Ющенко: В Україні в 2008 р. буде усиновлено 4 тис. дітей.

17.04.2008 20:46    rbc.ua
В Україні в 2008 р. буде усиновлено 4 тис. дітей. Про це Президент України Віктор Ющенко заявив сьогодні в Донецьку. За його словами, в 2007 р. було усиновлено більше 2 тис. дітей, тоді як два роки тому - 130. Глава

ПР виступає за притягнення уряду та прем"єр-міністра до відповідальності за стан справ в Україні.

17.04.2008 20:46    rbc.ua
Партія регіонів виступає за притягнення уряду та прем"єр-міністра до відповідальності за стан справ в Україні. Про це йдеться в заяві ПР. "Ми ніколи не були прихильниками того, щоб політики, які руйнують державу, так легко маніпулювали суспільством, як нині це вони

В.Ющенко доручив І.Вакарчуку забезпечити бюджетну освіту для дітей з сімей, де не менше 8 дітей.

17.04.2008 20:46    rbc.ua
Президент України Віктор Ющенко доручив міністрові освіти і науки Івану Вакарчуку забезпечити бюджетну освіту для дітей з сімей, де не менше 8 дітей. Про це він повідомив сьогодні на Всеукраїнській нараді в Донецьку. Він відзначив, що йому відомо, що діти

Необхідність змін у структурі ПР продиктована політичною нестабільністю в країні, - М.Азаров.

17.04.2008 20:46    rbc.ua
Необхідність змін у структурі Партії регіонів продиктована політичною нестабільністю в країні. Про це журналістам заявив сьогодні голова політради партії Микола Азаров. "Ми втягнулися в цю смугу після відомого указу Президента про розпуск парламенту. І тепер, на жаль, в будь-який день

М.Азаров: Кабмін за I кв. 2008 р. так і не відкрив фінансування за 273 бюджетними програмами.

17.04.2008 20:46    rbc.ua
Уряд за підсумками I кварталу 2008 р. так і не відкрив фінансування за 273 бюджетними програмами. Про це журналістам заявив сьогодні голова політради Партії регіонів Микола Азаров. За його словами, це складає понад 30% від загальної кількості бюджетних програм, передбачених

Розгляд нового Повітряного кодексу перенесено на наступне засідання Кабміну.

17.04.2008 20:46    rbc.ua
Розгляд законопроекту про новий Повітряний кодекс перенесено на наступне засідання Кабінету Міністрів. Про це журналістам повідомив міністр транспорту та зв"язку Йосип Вінський.Нагадаємо, на відкритті сьогоднішнього засідання уряду прем"єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила, що серед питань, які стоять на порядку денному, -

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... 19 »