Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
25 червня 2009 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 440
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Блоги Гумор та анекдоти Світ
Гумор та анекдоти (Світ) RSS 2.0

Фотографії з висоти пташиного польоту від Stephan Zirwes (+7 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Цей німецький фотограф в основному працює з висоти пташиного польоту, фотографуючи найцікавіші місця нашої планети. Я так розумію, що Stephan Zirwes цікавиться як чисто природними об'єктами, так і тими, де спостерігається поєднання природних формацій і творінь рук людських. Загалом, оцінюю
Фотографії з висоти пташиного польоту від Stephan Zirwes (+7 фото)


Унікальні кошики для сміття роблять життя цікавішим (+10 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Десь я читав про те, що чим бідніше нація або окремо взята країна, тим більше побутових відходів ця нація або населення країни "утворює". Не знаю, чи правда це, але загальновизнаним фактом є одне: сміття ми дійсно залишаємо дуже багато. Зараз
Унікальні кошики для сміття роблять життя цікавішим (+10 фото)

Stig з Top Gear показав своє обличчя (+ відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Той самий загадковий гонщик з кличкою - Стіг (Stig), який допомагав тестувати автомобілі у програмі Top Gear, нарешті показав своє справжнє обличчя. Дивіться самі, можу лише сказати, що Ви його знаєте точно)...
Stig з Top Gear показав своє обличчя (+ відео)

"Вибачите, я запізнився" (+ відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Саме так називається креативне відео, створене англійцем, який працює під псевдонімом Divided. Все відео є нон-стоп моушн на шкільну тему. Загалом, досить цікаво і вельми незвично...
"Вибачите, я запізнився" (+ відео)


Оригінальні комп'ютерні мишки (15 фото + відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Нуднішою за звичайну комп'ютерну мишу може бути тільки звичайна комп'ютерна клавіатура. Не дарма виробники, навіть дуже відомі, стараються, як можуть для того, щоб різноманітити дизайн і функціональність як мишей, так і клавіатур. У даній підбірці представлені фото найбільш оригінальних, на
Оригінальні комп'ютерні мишки (15 фото + відео)

Omaha Bitch - або як цікаво знімати кліпи (+ відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Так, назва цієї групи саме Omaha Bitch, а прославилися вони тим, що постійно створюють кліпи, які різко виділяються з ряду собі подібних. Цього разу хлопці перевершили самі себе, створивши новий кліп "The Slow", з великою кількістю симпатичних дівчат. Звичайно ж,
Omaha Bitch - або як цікаво знімати кліпи (+ відео)

Наймогутніші річки світу (5 фото + 7 відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
На нашій планеті існує велика кількість поверхневих водоймищ. До таких водоймищ відносяться і річки, які допомагають людині перевозити вантажі, подорожувати, забезпечують нас прісною водою. Правда, річки приносять не тільки благо, але можуть і збунтуватися, знищуючи все на своєму шляху. Чим
Наймогутніші річки світу (5 фото + 7 відео)

Ілюстрації до відомих цитат (+9 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Досить відомий в Європі дизайнер з псевдонімом Retrofuturs, створив ілюстрації до найбільш відомих цитат - як "народних", так і таких, що належать певній людині. Для розуміння цитат потрібно трошки знати англійську, оскільки ілюстрації створювалися саме для афоризмів і цитат англійською
Ілюстрації до відомих цитат (+9 фото)

Як знаменитості заробляють на гаджетах? (+9 відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Та дуже просто, вони їх рекламують. Зірки і зірочки, тільки ставши більш-менш відомими, починають рекламувати продукцію різних компаній, які платять їм за це непогані гроші. В принципі, у когось виходить краще, у когось гірше, а є і зовсім хороші приклади
Як знаменитості заробляють на гаджетах? (+9 відео)

15 унікальних і оригінальних флешок (+16 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Мені завжди подобалися гаджети, які несхожі на інші, нехай навіть не функціональністю, а тільки дизайном. Адже завжди хочеться щось отаке, щоб дивувати оточуюючих, і в першу чергу, самого себе. Ось, сьогодні презентую підбірку оригінальних Flash-накопичувачів, які дійсно не схожі ні
15 унікальних і оригінальних флешок (+16 фото)

"Сон наяву" - відмінні роботи японського майстра (+8 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Чесно кажучи, дивлячись на твори японських режисерів, художників, дизайнерів, розумієш, що японці дійсно мислять не як всі. Можливо, причиною тому довга ізоляція від інших культур з подальшою швидкою технологізацією японського суспільства, можливо, щось інше. Але ясне одне - японці вміють
"Сон наяву" - відмінні роботи японського майстра (+8 фото)

Країна зомбі (+ відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Любите фільми про зомбі? Напівлюдей, які ходять по білому світу і жують все що ворушиться. Віддають перевагу блондинкам і не головним героям як основним блюдам. Так ось, досить скоро колекція фільмів даного жанру поповниться ще однією роботою, фільмом - Країна
Країна зомбі (+ відео)

Цікавий кліп від DaN Black (+ відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Чи чув хтось з читачів ЦІКАВО про співака DaN Black? До теперішнього моменту я теж не чув, а потім випадково знайшов один з його кліпів на відомому відеохостингу. Кліп мені сподобався своєю оригінальністю - вважаю, що він кращий за багато
Цікавий кліп від DaN Black (+ відео)

Найважливіші винаходи в історії людства (+10 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Як Ви думаєте, що з досягнень нашої цивілізації можна вважати найкориснішим, потрібнішим, актуальнішим? В принципі, можна трохи посперечатися на цю тему, але є непорушні істини, проти яких, як мовиться, "не попреш". Не так давно було проведено масштабне дослідження, в ході
Найважливіші винаходи в історії людства (+10 фото)

Футуристичний концепт Peugeot RD (+7 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Промисловий дизайнер Карлос Артуро Торрес Товар створив цікавий концепт трициклу від Peugeot, назвавши його Peugeot RD. Даний транспортний засіб, за задумом творця, є гібридом скутера і звичайного авто, оснащеного електромотором. В принципі, я був би не проти, якби щось подібне
Футуристичний концепт Peugeot RD (+7 фото)

Nokia N97 - гідний конкурент Palm Pre (5 фото + відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Зараз з'являється стільки нових мобільних пристроїв, що навіть у профі, які добре розбираються в тонкощах гаджетів, очі розбігаються. Тут і iPhone, і Palm Pre, і Nokia N97. Що ж вибрати? Про перших два гаджети всі вже начулися, а ось Nokia
Nokia N97 - гідний конкурент Palm Pre (5 фото + відео)

Як повинен виглядати продукт? 50 ефективних і оригінальних дизайнів упаковок (+28 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
На сучасному ринку презентовано стільки продуктів харчування, що нерідко ми вибираємо не по смакових якостях, тому що перепробувати все практично неможливо, а по тому, як цей товар виглядає. Бувають випадки, коли покупці активніше купують неякісний товар в яскравій упаковці, чим
Як повинен виглядати продукт? 50 ефективних і оригінальних дизайнів упаковок (+28 фото)

Унікальні інсталяції від Claire Morgan (+8 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
В даний час дизайнер і художниця Claire Morgan працює в Лондоні. Не так давно Морган презентувала свої останні роботи - інсталяції, тематикою яких є Земля і все живе на ній. Не знаю, як цій жінці вдається створювати подібне, і скільки
Унікальні інсталяції від Claire Morgan (+8 фото)

Політичний мюзикл "Мрії" (+ відео)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
Дивимося веселе відео у продовженні...
Політичний мюзикл "Мрії" (+ відео)

Найбільша резиденція світу... (+9 фото)

25.06.2009 10:23    cikavo.com
належить султанові Брунею. Величезний комплекс служить султанові, численним родичам, обслуговуючому персоналу і будинком і офісом і багато чим ще. Тут є все. Судіть самі, в резиденції 1788 кімнат, тільки ванн в "Istana Nurul Iman", так названа резиденція, 257. Загальна площа
Найбільша резиденція світу... (+9 фото)

1