Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
22 червня 2009 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 446
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Здоров'я та краса Світ
Здоров'я та краса (Світ) RSS 2.0

Тренінг "Короткий курс НЛП"

22.06.2009 19:47    ult.lviv.ua
27.06.09 - 28.06.09 р. Інформація про тренінг з нейро-лінгвістичного програмування в додатку


Новий журнал "ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК".

22.06.2009 19:47    ult.lviv.ua
Це видання є офіційним вісником ГО "Центр Розитку Людини", котра є засновником даного журналу.Основна концепція та мета створення журналу - надавати достовірні та необхідні знання для розвитку, пізнання та вдосконалення особистості, гармонізації усіх її сфер існування.


Українські матері проти держави: слово за Європейським судом? Частина 2

22.06.2009 16:38    unian.net
Соціальна допомога у розмірі 130 гривень - порушення права людини на достатній життєвий рівень, гарантований кожному з нас Конституцією України...
Українські матері проти держави: слово за Європейським судом? Частина 2

Полуничні маски - для молодості обличчя

22.06.2009 16:38    unian.net
Стимулюють вироблення колагену

Гамма-ножа в Україні не буде... Натомість створять радіохірургічний центр!

22.06.2009 16:38    unian.net
Серце нашого комплексу — радіохірургічний апарат "Трілоджі". Діятиме й діагностичний комплекс — сучасний магнітно-резонансний томограф та комп'ютерний томограф....
Гамма-ножа в Україні не буде... Натомість створять радіохірургічний центр!

Маркування продуктів на вміст ГМО запровадять з 2010 р.

22.06.2009 09:15    unian.net
Мінекономіки планує перенести термін

Ученим вдалося повернути назад біологічний час

22.06.2009 09:15    unian.net
Дослідження зі стовбуровими клітинами

Главе Apple Стиву Джобсу пересадили печень

22.06.2009 09:01    holosua.com
Главе Apple Inc Стиву Джобсу, находящемуся с января на больничном, двамесяца назад была произведена пересадка печени, сообщила газета TheWall Street Journal.
Главе Apple Стиву Джобсу пересадили печень

Болить шлунок? Зміни раціон!

22.06.2009 08:05    gazeta.lviv.ua
Окрім дієт, спрямованих на схуднення, існують такі, які допомагають "контролювати" деякі захворювання, в тому числі і хвороби шлунку. Пам'ятайте про те, що навіть здоровій людині рекомендовано вставати з-за столу з відчуттям легкого голоду, а тим, хто має проблеми зі шлунком

Шафран може стати панацеєю від сліпоти

22.06.2009 08:05    gazeta.lviv.ua
Квітки шафрану можуть стати основними ліками від сліпоти в людей літнього віку й методом профілактики очних хвороб, що спричинюють повну втрату зору. Таких висновків дійшла група італійських учених з університету міста Аквіла.

У випадку схвалення Лісабонського договору Ірландію не змусять легалізовувати аборти

22.06.2009 03:55    noabort.org.ua
Учасники саміту Євросоюзу в Брюсселі надали політичні гарантії для Ірландії щодо Лісабонського договору.Як повідомив прем'єр-міністр головуючої в ЄС Чехії Ян Фішер, гарантії оформлені у формі протоколу. У ньому сказано, що у випадку схвалення на повторному референдумі Лісабонського договору, Ірландія не

Деградація Європи, або Іспанія хоче дозволити аборти.

22.06.2009 03:55    noabort.org.ua
Іспанський уряд підготував законопроект, що скасовує заборону на аборти.Документ уже викликав бурхливий протест католицької церкви.

В Україні низька народжуваність

22.06.2009 03:55    noabort.org.ua
Зажерлися? Найбільше дітей - у найбідніших!Народжуваність в Україні є досить низькою. Жінки мають у середньому 1,2 дитини. У містах жінки мають у середньому по 1 дитині, а в сільській місцевості на одну жінку припадає 1,5 дитини.

1 | 2 »