Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
4 грудня 2008 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 446
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Культура та мистецтво Світ
Культура та мистецтво (Світ) RSS 2.0

Межа (1 - 10 Серій) Сезон 1 / Fringe (1 - 10 Espisodes) Season 1 (2008) - серіал онлайн

04.12.2008 23:58    filmonline.org.ua
Агент ФБР Олівія Данем стикається з нез'ясовним, але вкрайруйнівним феноменом, що загрожує людству пандемією у разі глобальногорозповсюдження. В процесі розслідування до справи притягуються лікар УолтерБішоп, вчений, багато років тому поміщений в психіатричну лікарню, і його син -Пітер.
Межа (1 - 10 Серій) Сезон 1 / Fringe (1 - 10 Espisodes) Season 1 (2008) - серіал онлайн


Українці афігенні / Файна Юкраїна (2008) Онлайн

04.12.2008 23:58    res.ucoz.ua
Творці нової гумористичної програми на каналі ICTV доведуть нам, що всінароди походять від древніх укров, котрі заселяли єдиний материк, якийколись був на планеті. Переконливі і дотепні докази ведучого доповнюютьвідеосюжети, що підтверджують його слова.
Українці афігенні / Файна Юкраїна (2008) Онлайн

Відомий канадський цирк відкриє філію в Росії

04.12.2008 23:55    news.liga.net
Відомий у світі канадський цирк "Cirque du Soleil" планує відкрити своє представництво в Росії, де артисти не виступали раніше. Про це повідомляє радіо "Свобода".Компанія збирається згодом побудувати власне приміщення для вистав. Восени 2009 року пройде...

Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України в Територіальному управлінні "Північ"

04.12.2008 23:25    military-art.com.ua
У Чернігові у штабі Територіального управління "Північ" відбулося урочисте зібрання за участю офіцерів управління, військовослужбовців частин безпосереднього підпорядкування та працівників ЗС України. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Територіального управління "Північ" генерал-майор Анатолій Сиротенко, який побажав усім добра, миру,
Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України в Територіальному управлінні "Північ"


Янукович-молодший назве дочку на честь прабабки-сапера

04.12.2008 22:34    tabloid.pravda.com.ua
Молодший син екс-прем'єра Януковича Віктор у свої 27 років вже мріє про спокій. Щоправда, про повернення до автомобільного спорту він також мріє. А ще Вітя вже точно вирішив, яке ім'я дасть своїй донці, якщо та у нього буде. "Коли, дай
Янукович-молодший назве дочку на честь прабабки-сапера

Чоловік Вайнхаус повернувся до в'язниці

04.12.2008 22:34    tabloid.pravda.com.ua
Чоловіка співачки Еймі Вайнхаус Блейка Філдер-Сивіла знову запроторили до в'язниці, пише " People ". Цю інформацію офіційно підтвердили адвокати Блейка. Що змусило владу прийняти рішення про його ув'язнення, законники сказати відмовилися. Однак, знайомі Блейка натякають, що той у черговий раз
Чоловік Вайнхаус повернувся до в'язниці

Турчинов претендуватиме на Оскар?

04.12.2008 22:34    tabloid.pravda.com.ua
З четвертого грудня у прокат виходить фільм "Ілюзія страху", знятий по книзі політика Олександра Турчинова . До речі, саме ця картина від України висунута на премію "Оскар", пише " Дело " Однак, щоб дійсно претендувати на золоту статуетку, фільм має

Вакарчук почав продавати "Вночі"

04.12.2008 22:34    tabloid.pravda.com.ua
Четвертого грудня на полицях музичних магазинів з'явився альбом Святослава Вакарчука "Вночі". Альбом став першим релізом нового рекордингового лейблу "Susy records", який заснував Вакарчук . "Сьогодні нам потрібні Зміни! Сьогодні нам, як ніколи, потрібен ковток свіжого повітря. Сьогодні нам потрібна правда

Телеведучий Анатолій Єрема підтримує геїв кіном

04.12.2008 22:31    tabloid.pravda.com.ua
Один з небагатьох "публічних" геїв українського шоу-бомонду Анатолій Єрема продовжує підтримувати одностатеве кохання. Цього разу він брав участь у демонстрації фільму на гей-лесбі тему "Схід/Захід - Секс і політика". "Проти цих фільмів було дуже багато протестів. Люди протестують, не бачачи
Телеведучий Анатолій Єрема підтримує геїв кіном

Роман Поланскі просить зняти з себе обвинувачення

04.12.2008 22:29    tabloid.pravda.com.ua
Відомий кінорежисер Роман Поланскі направив офіційний запит на адресу суду Лос-Анджелеса, у якому просить зняти з себе обвинувачення в інтимному зв'язку з неповнолітньою дівчинкою, висунуті 30 років тому, повідомляє " BBC ". Адвокати 75-літнього Поланскі говорять, що обвинувачення проти нього
Роман Поланскі просить зняти з себе обвинувачення

Липовий гай

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Мій липовий гай - ти дитинства колиска,Мій липовий гай - вічний спів солов'я,...

Тополина заметіль (Вадим Крищенко / Вадим Крищенко )

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Очі неба сумні та відверті,Ніби хочуть сказати "Прости",...

Земна моя зоря (Андрій Демиденко / Андрій Демиденко )

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Люблю твої я береги,Де сам Дніпро на гуслях грає,...

Звідкіля ідеш (Андрій Панчишин / Андрій Панчишин )

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Звідкіля ідеш чоловіче добрийСядь біля вогню хвильку відпочинь...

Знайди мене (Микола Трубач / Микола Трубач )

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Як знайти твою дорогу,Як знайти тебе єдину?...

Нас багато (Богдан Гура / Богдан Гура )

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Нас багато по світу, наче білого цвітуОтака у нас доля і щаслива й сумна....

З Різдвом Христовим! (Й. Стуцюк / Й. Стуцюк )

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Хай за вікном хуртеча злиться,А нам співати і радіти....

Щедрий вечір всім вам (народна пісня)

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Щедрий вечір всім вам, щаслива година!Породила Діва пречистого Сина....

Свят вечір (народна пісня)

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
Небо ясні зірки вкрилиТа всю землю освітили....

В пана господаря (народна пісня)

04.12.2008 22:23    pisni.org.ua
В пана господаряТернові двори!...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 »