Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
1 вересня 2008 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 446
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Авто-мото Світ
Авто-мото (Світ) RSS 2.0

Hyundai Accent тепер дешевший на 5000 грн

01.09.2008 17:22    automotoclub.info
З 1 вересня цього року компанія "Хюндай Моторс Україна", офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI, знижує ціни на всі комплектації Hyundai Accent в кузові седан. Тепер вартість цих авто буде на 5000 грн. меншою.
Hyundai Accent тепер дешевший на 5000 грн


Авто Renault-Nissan за 10 000 дол

01.09.2008 17:18    automotoclub.info
Альянс Renault-Nissan планує створити автомобіль у ціновому сегменті до 10 000 доларів.Про це заявив президент Nissan Карлос Гон, під час виступу на презентації в Бразилії нового кроссовера Sandero Stepway.
Авто Renault-Nissan за 10 000 дол

З'явився малюнок нового Saab 9-5

01.09.2008 17:16    autotrade.in.ua
У шведській пресі з'явилися нові малюнки Saab 9-5 наступного покоління, який повинен бути представлений вже зовсім скоро (у Парижі ми його ще, напевно, не побачимо, а ось в Женеві в березні 2009 року Saab 9-5 вже може з'явитися)...
З'явився малюнок нового Saab 9-5

Тoyota Avensis нового покоління покажуть в Парижі

01.09.2008 17:16    autotrade.in.ua
Компанія Toyota розповсюдила декілька фотографій моделі Toyota Avensis наступного покоління, дебют якої запланований на Паризький автосалон...
Тoyota Avensis нового покоління покажуть в Парижі


GM відкликає більше як 944 000 автомобілів!!!

01.09.2008 17:16    autotrade.in.ua
Концерн General Motors оголосив про початок сервісної кампанії, яка торкнеться більше 944 тисяч автомобілів...
GM відкликає більше як 944 000 автомобілів!!!

Subaru встановила ціну на 2009 Subaru Impreza WRX у США

01.09.2008 14:04    autopilotnews.com
2009 Subaru Impreza WRX відрізняється від попередньої версії не лише зовнішністю, внутрішнім оздобленням та технічними харакетристиками, але й ціною.

Toyota таки згодна будувати електричне авто

01.09.2008 14:04    autopilotnews.com
Наступного року заплановано презентацію третього покоління Prius, через рік, швидше за усе, першого масового plug-in гібриду, але і це не усе, адже Toyota почала таки працювати над повністю електричним автомобілем.

Ford тестує Sync V2.0 перед дебютом у листопаді

01.09.2008 14:04    autopilotnews.com
Ford запропонувала оцінити нове покоління платформи Sync під час прес-конференції у шатб-квартирі в Каліфорнії, адже у листопаді цього року компанія готується презентувати дві нові фукнції.

Знижено ціну на UAZ Patriot 2007 року випуску

01.09.2008 14:04    autopilotnews.com
Корпорація "АИС", ексклюивний імпортер автомобілів УАЗ в Україні, оголосила про зниження ціни на ульяновський позашляховик UAZ Patriot 2007 року випуску.

1