Пошукова система новин RedTram
Русский  English  Українська Français  Polski  Deutsch  Italiano  Español  中文   
31 грудня 2007 року (часовий пояс GMT 00:00)  Кількість джерел українською: 596
Навігація за темами
Навігація за регіонами
Всі теми Світ
Всі теми (Світ) RSS 2.0

Президент Украины поздравил с Новым годом

31.12.2007 23:50    stb.ua
Президент Украины Виктор Ющенко в последние минуты уходящего 2007 года в эфире центральных телеканалов страны обратился к гражданам государства с новогодними поздравлениями...
Президент Украины поздравил с Новым годом


Кияни, наповніть ваші келихи

31.12.2007 23:24    kreschatic.kiev.ua
За хвилину ви почуєте привітання з Новим роком від Президента України.

З Новим роком!

31.12.2007 23:24    kreschatic.kiev.ua
З Новим Роком! Нехай рік щура принесе вам вдачу в усіх починаннях. Здоров'я, вдачі і добробуту!

З Новим роком Європу й Африку!

31.12.2007 23:07    intv-inter.net
Західна і Центральна Європа (Франція, Бельгія, Італія, Угорщина, Швеція та ін.), частина Африки...
З Новим роком Європу й Африку!

Російським каналам заборонили казати, що Діда Мороза немає

31.12.2007 23:06    vgolos.com.ua
Центральним телеканалам Росії рекомендували зняти з ефіру рекламний ролик мережі електроніки та побутової техніки "Это", у якому стверджується, що "Діда Мороз не існує". Відповідну рекомендацію направила експертна рада Федеральної антимонопольної служби Росії, повідомляє "Российская газета".Увагу антимонопольної служби до ролика, що

Російський флот у Криму сподівається, що миша подружить його з Україною

31.12.2007 23:06    vgolos.com.ua
Командувач ЧФ РФ віце-адмірал Олександр Клецков вважає одним із найголовніших напрямків діяльності Чорноморського флоту у 2008 році розвиток і зміцнення конструктивних партнерських відносин між Росією і Україною.Останні подіїЯценюк, прощаючись, подякував усім і побажав сил Російським каналам заборонили казати, що Діда

Весь вечір думала про нього... а спати лягла з 2 млн кліщів!

31.12.2007 23:06    vgolos.com.ua
У квартирі є все: від позаземного пилу, що походить від комет і метеоритів, до частинок засобу від тарганів, шерсті домашніх тварин, пилку і пилу гумового. Вспомните, когда вы последний раз ездили на море, были в горах, выбирались за город или

Еволюція новорічних привітань від Кравчука до Ющенка

31.12.2007 23:06    vgolos.com.ua
Президент Віктор Ющенко вітатиме громадян з Новим 2008 роком з Софійської площі.Про це йдеться у сюжеті каналу ICTV, що присвячений новорічним привітанням президентів України.У сюжеті звертається увага, що Ющенко любить говорити з вулиці - немає офіційності кабінету. Він вітав громадян

Новорічне привітання президента Віктора Ющенка

31.12.2007 23:04    pravda.com.ua
Усе буде добре. Хай новорічний вітер понесе ці слова від Софії до Говерли, від Говерли до Криму, до нашого Сходу, до нашого Заходу, до нашого Півдня і нашої Півночі. Надходить рік великих можливостей. Я прошу у Господа міцного здоров'я, щастя

Структура, функції та статус друїдів у житті кельтського суспільства

31.12.2007 23:03    uaport.net
Друїди галлів-кельтів не були лише жерцями, а й виконували ряд істотних суспільних функцій: займалися вихованням суспільної еліти, відігравали роль радників, а також могли зосереджувати в своїх руках всю повноту політичної та судової влади. Друїди стародавніх кельтів - яскраве та неординарне

Індійський селянин взяв у дружини ...гору!

31.12.2007 23:03    uaport.net
Житель індійського села одружився з горою для того, щоб одержати від неї захист від бойовиків-маоїстів. 30-річний Нанді Мунда розповів, що вирішив одружуватися з горою після того, як йому уві сні з'явилася богиня гори.

Новий рік Венеція зустрічає ...поцілунками!

31.12.2007 23:03    uaport.net
Венеція відзначає настання 2008 року поцілунком декількох тисяч присутніх на центральній площі Сан-Марко. Як повідомляє NEWSru, за словами однієї з організаторів акції "Love 2008" Сільвії Наполітано, "ідея провести цю акцію народилася нещодавно з прагнення повернути до Венеції дух свята і

Слони і їхні погоничі беруть участь у четвертій Міжнародній слонячій гонці

31.12.2007 23:03    uaport.net
Слоняча гонка проходить у Катманду серед 20 гігантських суперників. Кожен рік за останні чотири роки Непал організував Міжнародну слонячу гонку, привертаючи увагу сотень глядачів - це як місцеві мешканці, так і туристи. Слоняча гонка - це подія, яку погоничі слонів

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІКТОР ЮЩЕНКО ПРИВІТАВ УКРАЇНЦІВ З НОВИМ РОКОМ

31.12.2007 22:55    uaport.net
КИЇВ, 1 січня. (УКРІНФОРМ). Глава держави Віктор Ющенко привітав український народ з Новим роком, повідомляє УКРІНФОРМ. "У моєму серці - спокій і впевненість за нас усіх.

З новим 2008 роком!!!

31.12.2007 22:47    ukr.rynok.biz
Дорогі друзі! Редакція Ринок.biz від усього серця поздоровляє Вас із наступаючої новим, 2008 роком, а також світлим святом Різдва Христова!

З Новим роком!!!

31.12.2007 22:32    uaport.net
Дорогі друзі! За кілька годин один рух стрілки годинника в 24 години перенесе нас з одного року в наступний 2008 рік. В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань.

ПРАЦІВНИКИ БРИТАНСЬКИХ АЕРОПОРТІВ ВІДМІНИЛИ ЗАПЛАНОВАНІ НА СІЧЕНЬ СТРАЙКИ

31.12.2007 22:32    uaport.net
КИЇВ, 31 грудня (УКРІНФОРМ). Персонал семи британських аеропортів відмінив заплановану на січень серію страйків після переговорів лідерів профспілки з керівництвом аеропортів, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на агентство РІА-Новини.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... 46 »